Блиндирана входна врата Kartal Елемент KL1910
Блиндирана входна врата Kartal Елемент KL1910
ББлиндирана входна врата Kartal Елемент KL1910
Характеристики:
- Покритие: MDF панел с ламинирано покритие
- Дебелина на крило: 70 мм
- Габаритни размери на крило с каса: 900/2000 мм
- Произход: Турция
Описание:
Блиндираната входна врата Kartal е висококачествена входна врата, изработена от два MDF панела с ламинирано покритие, всеки с дебелина 10 мм. Крилото на вратата е с пълнеж от минерална вата, което осигурява отлична шумо и топлоизолация, и е допълнително подсилено с метално оребряване. Дебелината на крилото е 70 мм. За по-голяма сигурност, от страната на регулируемите панти крилото е подсилено с шест пасивни шипа, които при затворено положение влизат в касата.
Каса:
- Материал: 1.5 мм прахово-боядисан метал
- Регулируема: Да, с первази от двете страни
- Уплътнение: Фабрично поставено гумено уплътнение по протежението на касата
- Праг: Метален “Г-образен” профил с гумено уплътнение, което спомага за по-добра изолация и по-лесно изграждане на праг
Заключващи системи:
- Брой: Две независими заключващи системи, всяка с по три активни шипа
Комплектът включва:
- Крило
- Регулируема каса
- Гумено уплътнение за каса
- Три броя нерегулируеми панти
- Шест противовзломни шипа
- Метален Г-образен профил
- Две независими заключващи системи
- Две секретни брави: основна и допълнителна
- Два секретни патрона
- Капачка против разбиване и бронировка на патрона
- Шпионка с метално чукче
Допълнителна информация:
Габаритните размери на крилото с касата са 900/2000 мм, което позволява покриване на зидове до 340 мм. Вратата е предназначена да осигури високо ниво на сигурност и изолация, като същевременно предлага елегантен и модерен дизайн, подходящ за всякакъв тип интериор.
ПРЕДЛАГАМЕ И БЪРЗА РЕАКЦИЯ ЗА ДОСТАВКА И МОНТАЖ ЗА ГР. СОФИЯ И СОФИЯ ОКРЪГ !
Заявка за вземане на размери(само при заявка за монтаж) може да направите и на тел. 0887-989-899; 0898-511-531 !
Извършваме доставка и монтаж извън София на близки разстояния (до 100км.) и се начислява допълнителна такса гориво !